Головна » 2013 » Лютий » 24 » Математичний вечІр
Математичний вечІр

Математичні шоу давно ввійшли в практику проведення заходів з математики нашої школи і викликають величезну зацікавленість учнів. Це й зрозуміло, адже вони істотно розширюють їхній кругозір, дозволяють проникнути в загадковий світ математичних понять, досягнень, відкриттів, збуджують прагнення дізнатися більше, самореалізуватися, дають можливість здивувати всіх своє кмітливістю, дотепністю, нестандартним мислення і просто культурно відпочити.

Зробити навчання математики цікавим і змістовним – це, звичайно, завдання кожного вчителя. Але коли перед учителем ставиться завдання провести математичний вечір в день святого Валентина, тобто поєднати математику і кохання, - це вже нестандартне завдання, і вирішувати його теж прийшлось Наталії Василівні нестандартно.

Тож 15 лютого 2013 року в школі було проведено математичне шоу «Хто каже: цифри безсловесні? Вони ідуть назустріч веснам…»

Переглядів: 1228 | Додав: Lebedsk | Рейтинг: 0.0/0