Педагогічний колектив школи сьогодні налічує 10 педагогів. З них:
-спеціалістів вищої категорії - 3;
-спеціалістів І категорії - 5,
-спеціалістів – 2.
-мають педагогічне звання «старший вчитель» - 1 педагог.

Запісочна Людмила Володимирівна, директор школи, за фахом учитель хімії і біології, закінчила Черкаський педагогічний інститут, педагогічний стаж 28 років. В даній школі працює з 1999 року.
Ціперко Наталія Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, за фахом учитель математики і фізики, закінчила Черкаський педагогічний інститут, педагогічний стаж 25 років. В даній школі працює з 1987 року.
Макуха Тетяна Петрівна, заступник директора з виховної роботи, за фахом учитель української мови і літератури, закінчила Черкаський педагогічний інститут, педагогічний стаж 22 роки. В даній школі працює з 1990 року.
Зайченко Галина Миколаївна, соціальний педагог, за фахом учитель математики і фізики, закінчила Черкаський педагогічний інститут, педагогічний стаж 28 років. В даній школі працює з 1998 року.
Запісочний Олександр Гарійович, учитель біології, географії, основ здоров’я, за фахом учитель біології і хімії, закінчив Черкаський педагогічний інститут, педагогічний стаж 22 роки. В даній школі працює з 1995 року.
Ульянич Марія Миколаївна, учитель історії, закінчила Черкаський національний університет, педагогічний стаж 9 років. В даній школі працює з 2004 року.
Пономаренко Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів, закінчила Уманський педагогічний інститут, педагогічний стаж 25 років. В даній школі працює з 1987 року.
Пономаренко Валентина Іванівна, учитель початкових класів, закінчила Уманський педагогічний інститут, педагогічний стаж 24 роки. В даній школі працює з 1988 року.
Буханець Ольга Олегівна, учитель англійської мови, закінчила Кіровоградський педагогічний університет, педагогічний стаж 2 роки. В даній школі працює з 2010 року.