Головна » 2013 » Листопад » 2 » З Днем УЧИТЕЛЯ!!!
З Днем УЧИТЕЛЯ!!!

Шановні освітяни району!!!

Учні школи щиро вітають вас і святом і пропонують скласти тест «13 ознак того, що Ви УЧИТЕЛЬ»

1.     Ви несете з дому все, що вам може знадобитися на робочому місці.

2.     Ви приносите до дому гору непотребу з точки зору нормальних людей, ваших рідних і близьких, які з пересторогою спостерігають за тим, як швидко росте гора макулатури у вашому домі.

3.     Ваша сім’я принесена в жертву освіті, вона також працює з вами, хоч і не числиться в штаті. Працюють тихо, жаліючи Вас, а інші – клянучи школу. Доля Вашої дитини – чекати. Біля кабінету, учительської, дома, чекати терпеливо і мовчки.

4.     Люди, далекі від освіти, не розуміють, коли Ви говорите про своїх 10 дітей і 20 батьків.

5.     Кожна неформальна зустріч з колегами неминуче переростає в міні педраду, не дивлячись на те, що Ви весь час даєте клятву про школу не говорити.

6.      Чужих грошей у Вашій сумочці завжди більше, ніж своїх.

7.     Ви прокидаєтеся серед ночі, щоб записати чергову геніальну ідею до уроку.

8.     Ваш будинок задихається від непотрібних дрібничок, викинути які Вам не дозволяє совість – подарунки все ж таки.

9.     З Вами вітається половина району і ця ж половина оцінює – як Ви, де Ви, з ким Ви.

10. Ви умієте фарбувати, клеїти, забивати гвіздки, ремонтувати меблі, працювати до ранку, вмовляти, вибачати, ходити на роботу хворими і входити в чиєсь становище.

11. Ви не вмієте: тільки відпочивати, казати «ні» адміністрації, проходити мимо книжкових прилавків.

12. У Вашому житті в 5 разів більше приводів для святкувань, ніж в інших, - початок навчального року, початок семестру, закінчення семестру – і в 5 разів більше приводів для головного болю - початок навчального року, початок семестру, закінчення семестру.

13.                       Ви ніяк не можете визначитися із 1 вереснем – приймати Вам вітання чи співчуття. Але все-таки Ви пишаєтеся своєю професією!!!

Переглядів: 881 | Додав: Lebedsk | Рейтинг: 0.0/0