Головна » 2019 » Січень » 17 » Тиждень української мови в школі
Тиждень української мови в школі

9 листопада в День української писемності та мови у Лебедівській школі розпочався тиждень рідної мови. Традиційно в цей день стартує Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика. Крім написання конкурсних робіт, кожен охочий міг спробувати свої сили в написанні радіодиктанту національної єдності.
       Протягом тижня для школярів було організовано ряд тематичних заходів. Зокрема учні школи познайомилися з рубриками стінгазети ,,Рідна мова'' : ,, Уникайте помилок'' ,,Розрізняйте пароніми'' , ,,Правильно-неправильно'' , ,,Антисуржик'' тощо.
        Звання кращих знавців рідної мови юні лінгвісти виборювали під час інтелектуальних змагань ,, Слідами улюблених телепередач'' , що проводилися за правилами популярних телевізійних ігор.

Завершився предметний тиждень у школі турніром юних лінгвістів ,, Розумники та розумниці'' , під час якого перемогу здобула команда розумниці у складі Артюшенко А. (6 кл.), Бубряк Г. , Плаксій В. (7 кл.), Канюки В. , Скляр Д.(8кл.), Волощенко А.(10 кл.).
         Підготувала тематичні заходи учитель укр. мови і літератури Макуха Т.П.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 395 | Додав: Lebedsk | Рейтинг: 0.0/0